Wybierz język

CAŁOPOJAZDOWY

Twój transport w dobrych rękach

Wiemy, że każdemu klientowi zależy aby jego transport dotarł do określonego miejsca docelowego w zaplanowanym wcześniej terminie. Dokładamy zatem starań i dobieramy odpowiednie rozwiązania transportowe, aby wywiązać się z powierzonego nam zadania transportu całopojazdowego. Realizując usługę przewozu w Karmon masz zapewnione:

  • wiedzę i doświadczenie w transporcie

  • stały monitoring pojazdów wyposażonych w GPS

  • ubezpieczenie transportowe i cargo

  • rzetelnych i sprawdzonych przewoźników

Nasza znajomość rynku transportowego i tysiące przewiezionych już ładunków spowodowały, że mamy wiedzę jak najefektywniej przewieźć Twój transport. Doradzamy, podpowiadamy oraz załatwiamy niezbędne formalności, byś mógł być spokojny o zlecony nam ładunek.

Nowe samochody czekają na załadunek

Aby mieć pewność, że dowieziemy Twój ładunek bezpiecznie do celu, stawiamy na współpracę tylko z przewoźnikami, którzy dysponują najnowszym taborem samochodowym, który spełnia narzucone przez nas restrykcyjne normy. Przy transporcie całopojazdowym mamy dostępnie auta spełniające normy Euro 5 i Euro 6 o następujących wielkościach:

  • plandeki 13,6 m

  • zestawy 7,7m + 7,7 m

  • megi 13,6 m

Za kierownicą każdego z samochodów, zasiada doświadczony kierowca, który wie, że bezpieczeństwo i czas dowiezienia transportu to jego priorytet w pracy.

Import export bez granic

Ofertę transportu całopojazdowego kierujemy do firm którym zależy na efektywnym i bezpiecznym imporcie oraz exporcie towarów na teren Europy. Stawiamy na długoterminowe relacje i wiele wspólnych ładunków i przejechanych kilometrów.

Szukasz rzetelnego partnera od transportu? Skontaktuj się z nami!

Szybki kontakt

zapytaj nas
PHU KARMON
Barlickiego 2
97-200 Tomaszów Maz.
NIP 773-230-87-70
Regon 100531237