O nas

Współpraca z doświadczoną firmą spedycyjną pozwala nie tylko uniknąć rozczarowań i dodatkowych wydatków, ale też oczekiwać więcej. „Więcej” czyli czego? Gwarancja bezpieczeństwa, skrócony czas przewozu, obniżone koszty – to właśnie największe zalety współpracy z właściwą firmą. Karmon to dobra i doświadczona firma transportowa z maksymalnie kompleksową ofertą. Znamy się na transporcie.

Chcesz się przekonać, jak bardzo? Karmon świadczy usługi transportowe już od 2008 roku. Zajmujemy się transportem, spedycją całopojazdową, drobnicową, a także międzynarodową. I robimy to z powodzeniem. Owszem, jesteśmy zadowoleni z efektów naszej pracy. Mówią o nas przecież „lider na rynku lokalnym”. I to brzmi dumnie. Skąd ta opinia? Kompleksowa oferta – atut numer jeden.

Kompleksowa oferta – to nasza największa, wypracowana przez lata zaleta. Zajmujemy się nie tylko organizacją samego transportu, ale też innymi, bezpośrednimi lub pośrednimi jego aspektami (w tym załadunkiem, magazynowaniem czy ubezpieczeniem). Odciążamy naszych klientów od wszelkich formalności, wyręczamy, trzymamy rękę na pulsie.

Wypełnij formularz - przygotujemy dla Ciebie wycenę transportu!

Znamy się na transporcie. Po prostu.

Co jeszcze sprawia, że do naszej firmy klienci wciąż wracają? W pierwszej kolejności to partnerstwo, które cenimy sobie bardzo wysoko. Szanujemy swoich Klientów – pielęgnujemy dobry kontakt, jesteśmy komunikatywni, ekspresowo ustalamy terminy i, co najważniejsze, niezawodnie ich dotrzymujemy. A to jeszcze nie wszystko.

Nasi pracownicy są kompetentni. Karmon to nie tylko drużyna specjalistów od logistyki i transportu, ale także magazynowania czy dystrybucji. To właśnie świetny zespół plus odpowiednie zaplecze sprzętowe, bogate doświadczenie i korzystna oferta pracują na naszą opinię. Chcesz dołączyć do zadowolonych klientów? Odwiedź zakładkę: wycena transportu