Wybierz język

TRANSPORT

W naszych autach, Twój ładunek jest bezpieczny i na czas.

Transport ekspresowy

Ekspresowy przewóz ładunków na terenie całej Unii Europejskiej oraz poza jej granicami. Gwarantowane bezpieczeństwo ładunków dzięki stałemu nadzorowi spedytora oraz monitoringowi GPS. Transport ekspresowy od małych ładunków, poprzez palety aż po ładunki niestandardowe.

Sprawdź szczegóły

Transport drobnicowy

Przewóz drobnicowy wszelkiego rodzaju ładunków. Świadczymy usługi transportu drobnicowego zarówno w kraju jak i na terenie Unii Europejskiej oraz poza jej granicami. Dzięki stałemu nadzorowi spedytora, oraz monitoringowi przesyłem przez 24 godziny na dobę, transport jest zawsze bezpieczny.

Sprawdź szczegóły

Transport całopojazdowy

Przewozy całopojazdowe prowadzone na terenie całej Europy. Dedykowane samochody gwarantują bezpieczeństwo przewożonego ładunku Klienta. Nad transportem czuwa przez cały czas spedytor oraz monitoring GPS pojazdów, dostępny przez 24 godziny na dobę. Nowoczesny tabor zapewnia bezproblemowe dotarcie transportu na miejsce.

Sprawdź szczegóły

Przejrzysta wycena ładunku

Opieramy współpracę z naszymi kontrahentami na transparentnych prostych zasadach. Wyceniamy koszty przewozu przed jego realizacją. Jeśli szukasz rzetelnego partnera w zakresie transportu ładunków, skontaktuj się z nami i porozmawiajmy o współpracy!

Masz ładunek do przewiezienia? Wyceń jego transport!

Szybki kontakt

zapytaj nas
PHU KARMON
Barlickiego 2
97-200 Tomaszów Maz.
NIP 773-230-87-70
Regon 100531237